• سامانه نرم‌افزاری کیمه، راهی آسان و کم‌هزینه برای داشتن یک وب‌سایت املاک با بهترین امکانات
  • پشتیبانی: 09361444655
طراحی سایت املاک

در حال حاضر هر کسب و کاری برای توسعه خود، نیاز به فعالیت و حضور در اینترنت دارد و در این میان مشاورین املاک نیز از این رویه پیروی می‌کنند. طراحی سایت املاک کیمه هر آنچه که برای یک وب‌سایت املاک نیاز است را با قیمت مناسب در خود جای داده است.

راهنمای استفاده از پنل نویسندگان کیمه، نحوه ثبت و انتشار مقالات در سایت املاک

تولید محتوا و انتشار یک مقاله خوب و پربازدید کمک بسیار زیادی به افزایش کیفیت سئو می‌کند که در نتیجه باعث افزایش آمار بازدیدکنندگان سایت شما می‌شود. به همین منظور در سامانه کیمه، بخشی راه‌اندازی شده است که شما می‌توانید مقالات خود را در آن ثبت و در سایت منتشر کنید.

آشنایی با نکات بسیار مهم در خرید و فروش انواع املاک، مسکن، خانه و ساختمان که حتما باید بدانید

قطعا برای انجام یک معامله، داشتن دانش کافی از آن موضوع نقش مهمی در تصمیم‌گیری صحیح آن دارد. برای خرید املاک، مسکن، خانه و یا ساختمان باید به چه نکاتی توجه کرد؟ در این مقاله به آن پاسخ خواهیم داد.

قیمت ویلا ساحلی و جنگلی در شمال چقدر است؟

همه مردم در سراسر ایران علاقه خاصی به شهرهای شمالی کشور دارند که بدلیل آب و هوا و طبیعت بسیار زیبای این مناطق است. بهترین راه برای جستجوی آپارتمان، ویلا و اطلاع از قیمت خرید، اجاره ویلا و آپارتمان در شمال چیست؟

نکات مهم و کاربردی حقوقی درخرید آپارتمان که هر فردی باید آن را بداند!

خرید آپارتمان و پرداخت هزینه آن، بخش عمده و در بسیاری از موارد تمام سرمایه خریدار را مصروف خود می‌کند، به همین دلیل خرید درست، مطمئن و ایمن می‌تواند امنیت روانی و اقتصادی خریدار را کاملاً تحت الشعاع خود قرار داده و اشتباه در آن نیز آسیب‌های جبران‌ناپذیری را برای خود به همراه خواهد داشت.

سفارش طراحی سایت املاک حرفه‌ای با امکانات فراوان

شما به سادگی می توانید برای دفتر املاک خود یک وب‌سایت زیبا و حرفه‌ای داشته باشید. املاک خود را در سایت ثبت و منتشر کنید. کاربران با جستجو در اینترنت، املاک شما را مشاهده می‌کنند. سیستم نرم‌افزاری و تحت وب کیمه، امکانات بسیار زیادی را برای شما فراهم کرده است.