• سامانه نرم‌افزاری کیمه، راهی آسان و کم‌هزینه برای داشتن یک وب‌سایت املاک با بهترین امکانات
  • پشتیبانی: 09361444655
طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک

چرا طراحی سایت املاک؟

روش‌های مرسومی مانند تبلیغ در روزنامه‌ها، نیازمندی‌ها، چاپ بروشور و ... رواج فراوانی در میان این قشر از کسبه دارد. اما سوالی که در اینجا باید از آن‌ها پرسید این است که آیا امروزه نیز این روش کارایی دارد؟ آیا روش‌های بهتری در بازار تبلیغات وجود دارد؟ آیا این روش‌های مرسوم و گاهاً قدیمی مقرون به صرفه می‌باشد؟

جواب دادن به این سوالات آسان است، بله. این روش‌ها هم هزینه‌بر هستند و هم تأثیری کوتاه‌مدت دارد و بهتر است به فکر ایده جدیدی باشند. طراحی سایت املاک روشی است که هم از نظر هزینه و هم از لحاظ بازخورد بسیار بهتر می‌باشد و اکثر بنگاه‌های املاکی موفق به سمت این روش حرکت می‌کنند.

برخی از مزایای طراحی سایت مشاور املاک

  • باعث جلوگیری از انجام هزینه‌های گزاف تبلیغاتی و انجام تبلیغات سنتی بی‌اثر می‌شود
  • باعث برند سازی با استفاده از سئو SEO و پیشی گرفتن از رقبا از طریق اینترنت می‌شود
  • امکان نمایش مکان‌ها روی نقشه گوگل به صورت آنلاین به مشتریان و کاربران سایت شما

معرفی ویژگی‌ها و امکانات طراحی سایت املاک کیمه

سامانه نرم‌افزاری املاک کیمه تمامی امکانات یک وب‌سایت املاک ایده‌آل را در خود جای داده است و همیشه در حال به‌روز رسانی است. شما می‌توانید طراحی سایت املاک خود را به ما بسپارید. مشاوره‌های لازم را به شما خواهیم داد تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

برای بررسی تمامی امکانات و تعرفه‌های کیمه، می‌توانید روی لینک https://kimee.ir/buy کلیک کنید. تا کنون مشاورین املاک زیادی از محصولات ما استفاده می‌کنند، می‌توانید از طریق لینک https://kimee.ir/category/customers وب‌سایت‌های املاکی که ما طراحی کرده‌ایم را مشاهده کنید. طراحی سایت املاک کیمه دارای 4 پنل مجزا است که شامل:

  1. پنل ادمین سایت
  2. درگاه نمایندگان املاک
  3. کنترل پنل نویسندگان
  4. صفحه اصلی سایت

به جهت مشاهده و نحوه کار با پنل‌های ذکر شده، مقالات زیر را مطالعه بفرمائید:

راهنمای استفاده از پنل مدیریتی کیمه و نحوه راه اندازی وب‌سایت توسط مدیر سایت

راهنمای استفاده از پنل نمایندگان کیمه و نحوه مدیریت املاک ثبت شده

راهنمای استفاده از پنل نویسندگان کیمه، نحوه ثبت و انتشار مقالات در سایت املاک

طراحی سایت املاک کیمه و سئوی آن

یکی از راه‌های کاملا موثر و بالقوه در افزایش میزان بازدید و تعداد مشتریان، تبلیغ شدن توسط موتورهای جستجو می‌باشد. سئو سایت و بهینه‌سازی سایت، تکنیکی است که سایت شما را در صفحات و رتبه‌های نخست نتایج موتورهای جستجو آورده و تاثیر زیادی در روند کسب و کار، میزان مشتریان و بازدیدکنندگان می‌گذارد.

در حالت کلی به مجموعه اقدامات و فرآیندهای مورد نیاز برای افزایش رتبه سایت شما برای موتورهای جستجو، سئو (SEO) گفته می‌شود. اگر در طراحی سایت املاک خود، اصول سئو را به‌خوبی پیاده‌سازی و رعایت کرده باشید، پس از جستجوی عبارتی نظیر اجاره ملک و … ، توسط کاربران، سایت شما به‌عنوان یکی از سایت‌های پیشرو در صفحه اول گوگل به نمایش درخواهد آمد.

بنابراین برای افزایش بازدید سایت‌تان، باید ساخت و طراحی کاملاً بهینه و مطابق با استانداردها و الگوریتم‌های گوگل باشد.

مراجع

  • https://kimee.ir
  • https://tikateam.com